آرشیو بلاگ
خبرخوان

بلاگ

چرا فروشگاه آنلاین شما به لیست خواسته ها نیاز دارد
| 1

چرا فروشگاه آنلاین شما به لیست خواسته ها نیاز دارد

با شنیدن اصطلاح & rdquo؛ wish list & rdquo ؛؟ چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ کاربرد این ویژگی دقیقاً نحوه به نظر رسیدن آن است: لیستی از مواردی که می خواهید بدست آورید.به عنوان یک مالک فروشگاه آنلاین ، آیا دوست دارید مشتریان شما بتوانند محصولی را در لیست خواسته های شما ذخیره کنند تا بعداً آنها را بررسی یا خریداری کنند؟ آیا دوست دارید مشتریان شما بتوانند لیست خواسته های خود را برای هدیه با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند. دادن؟

ارائه ویژگی لیست آرزوها به عنوان بخشی از سبد خرید به مشتریان ، روشی عالی برای ایجاد وفاداری به سایت فروشگاه شماست. داشتن ویژگی لیست آرزوها در یک سایت فروشگاهی به مشاغل آنلاین اجازه می دهد تا با مشتریان خود در ارتباط هوشمندانه درگیر شوند از این طریق به خریداران امکان می دهد لیستی از خواسته ها و ترجیحات خود برای خرید در آینده ایجاد کنند.

چگونه یک وبلاگ می تواند به رشد تجارت الکترونیکی شما کمک کند
| 1

چگونه یک وبلاگ می تواند به رشد تجارت الکترونیکی شما کمک کند

هنگام شروع یک تجارت آنلاین ، هدف اصلی شما فروش محصولات است ، درست است؟ شما به عنوان یک صاحب مشاغل ، می خواهید فروشگاه خود را برای مخاطبان بیشتری به نمایش بگذارید. بنابراین ، شما تصمیم می گیرید که در رسانه های اجتماعی شرکت کنید ، چرا؟ پایینا همه این کار را می کنند ، پس چرا نباید شما باشید؟ چون همه از این تبلیغات آگاه هستند که بهترین راه برای بازاریابی برند شماست ، وسوسه انگیز است.

آیا می دانید وبلاگی برای فروشگاه آنلاین خود دارید؟ می تواند بسیار مفید باشد؟ بسیاری از مشاغل اهمیت داشتن یک وبلاگ را نمی دانند پایینا وقت نمی کنند محتوای با کیفیت ارسال کنند.

امروز ، ما در مورد اینکه چگونه یک وبلاگ می تواند نقش مهمی داشته باشد صحبت خواهیم کرد رشد تجارت الکترونیکی شما. بعداً ، ما همچنین در مورد برخی از نکاتی که برای نوشتن پست های وبلاگ مربوط به تجارت به شما کمک می کنند ، بحث خواهیم کرد.