0

آیفون روی آرم اپل مانده را چه کنیم؟

آیفون روی آرم اپل مانده را چه کنیم؟

گاهی با صحنه یک سیب روی آیفون خود مواجه میشوید که قصد ترک کردن صفحه آیفون شما را ندارد. ماندن آرم سیب روی آیفون برای بیش از چند ثانیه چندان خوشایند نیست؛ چرا که ممکن است نرم افزار و یا سخت افزار آیفون شما آسیب دیده باشد.

اما جای هیچ نگرانی نیست، شما میتوانید با انجام یک ریست دستی از شدت آسیب مطلع شوید و تصمیم درست را برای آیفون خود بگیرید.

  • راه حل اول:

در اولین قدم بهتر است آیفون خود را ریست کنید. برای ریست کردن هر مدل از آیفون ها، روش های متفاوتی وجود دارد:

  1.  ریست کردن آیفون 6s به قبل: باید دکمه Power و دکمه  Home را همزمان تا خاموش شدن صفحه آیفون نگه داشته و بعد آن را رها کنید.
  2. ریست کردن آیفون 7 : باید دکمه Power و دکمه کم کردن صدا را همزمان تا خاموش شدن صفحه آیفون نگه داشته و بعد آن را رها کنید.
  3. ریست کردن آیفون 8 : باید به ترتیب دکمه زیاد کردن صدا ، کم کردن صدا و در آخر Power را نگه دارید تا صفحه آیفون شما خاموش شود.
  4. ریست کردن آیفون X یا همان آیفون 10 : باید دکمه های کم کردن صدا و زیاد کردن صدا را همزمان با دکمه Power نگه دارید و بعد از خاموش شدن صفحه آیفون، آن را رها کنید.
  • راه حل دوم:

اما ممکن است با ریست کردن دستی آیفون مشکل آیفون شما برطرف نشود و نیاز به عملیات نرم افزاری همچون ریستور کردن با آیتونز یا ریستور کردن به روشهای دیگر داشته باشید که با توجه به احتمال از بین رفتن اطلاعات بهتر است، این کار را به یکی از دفاتر خدمات معتبر آیفون بسپارید.

  • راه حل سوم:

با کمال تأسف باید اعلام کنیم که گاهی روی آرم سیب ماندن آیفون یا همان روی آرم اپل ماندن آیفون دلیلی به غیر از تداخلات نرم افزاری دارد و باید از نظر سخت افزاری آیفون شما مورد بررسی قرار بگیرد. شاید ایرادهایی مربوط به قطعات متصل به بورد و یا خود بورد آیفون رخ داده باشد؛ که باز هم باید به یکی از دفاتر خدمات تخصصی آیفون مراجعه کنید.

نظر خود را وارد نمایید