0

تعمیرات لپ‌ تاپ Lenovo

تعمیرات لپ‌ تاپ Lenovo

آی بی ام یکی از برندهای مطرح ساخت و ارائه ی لپ تاپ در بازار جهانی است که در طول مدت فعالیتش مخصوصا با ساخت لپ تاپ های لنوو توانسته تا خودش را به خوبی در بازار جهانی ثابت کند. بازاری که بزرگانی همچون اپل، سامسونگ، اچ پی، مایکروسافت و بسیاری از مارک های دیگر، در آن حضور فعال و جاه طلبانه دارند و در هر فرصتی، دیگر رقبا را از گردونه حذف می کنند‌ و با این حال نتوانسته اند تا این برند قدیمی و معتبر را زیاد تحت تاثیر خود قرار دهند. اما باید بگوییم که هیج کدام از این تعریف و تمجیدها درباره ی این برند، ضامن این امر نیستند که کاربران این برند از تعمیرات لپ‌ تاپ Lenovo بی نیاز باشند!

مخصوصا که یکی از شایع ترین مشکلات و خرابی های لپ تاپ های ساخت این برند، خاموشی ناگهانی است که از قضا تعمیر آن تنها از عهده ی افراد متخصص بر می آید.

اگر شما هم لپ تاپ لنوو دارید و دچار همین مشکل مشابه شده اید و در پی راه حلی برای تعمیر آن هستید، در ادامه با ما و این مقاله از مجله ی دلتوس همراه باشید.

روشن نشدن سیستم یکی از شایع ترین موارد برای تعمیرات لپ تاپ لنوو

همانطور که گفتیم، روشن نشدن ناگهانی سیستم، یکی از خرابی های شایع در بین مدل های مختلف لپ تاپ لنوو است.

حتی در بسیاری از موارد پیش آمده است که سیستم دیگر روشن نشده است.

اگر مشغول کار با سیستم خود بودید و به ناگهان با صفحه ای سیاه روبرو شدید و دیگر سیستمتان روشن نشد، اولین کاری که برای درست شدن لپ تاپ خود باید انجام دهید این است:

برای تعمیر آن به یک مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ لنوو مراجعه کنید.

بایوس کردن لپ تاپ لنوو

اگر مشکل جزئی باشد، می توان با 5 ثانیه نگه داشتن دکمه ی پاور و اصطلاحا خالی کردن خازن دستگاه، مجددا آن را روشن کرد.

اما اگر مشکل اساسی باشد، باید به یک تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ لنوو در یک مرکز حرفه ای همچون دلتوس مراجعه کنید.

از لحاظ فنی، هنگامی که دستگاه خاموش می شود، ممکن است از نظر سخت افزاری دچار مشکل شده باشد و اصطلاحا بایوس دستگاه یا فریم ور آن دچار مشکل شده باشد.

در این صورت دستگاه را باید به یک مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ Lenovo ببرید تا توسط تعمیرکاران حاذق و با تجربه تعمیر شود.

تعمیر آن هم به این صورت است که در این حالت دستگاه باز می شود و برخی از قطعات آن همچون فریم ور آن عوض می شود.

گاهی اوقات آی سی و فریم ور عوض می شوند و گاهی به صورت دستی، فریم ور مجددا ساخته و همچون برنامه نویسی، مجددا کارهای ساخت و پرداخت آن توسط افراد متخصص انجام می شود.

به این صورت با خیال راحت می توانید مجددا لپ تاپ خود را توسط تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده، تعمیر کرده و با صرف هزینه ای مناسب بسپارید و از تعمیر لپ تاپ خود، مطمئن باشید.

نظر خود را وارد نمایید