0

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

نرم افزار تلگرام یکی از بهترین نرم افزارهای اجتماعی است که این روزها برای ارسال پیام، عکس و فیلم بین کاربران استفاده میشود. دو روز پیش نسخه جدید تلگرام Telegram 3.5 ارائه شد که ویژگی های پر کاربردی به آن اضافه شده است.

 • در نسخه جدید تلگرام سیستم پیام های صوتی جدیدی اضافه شده است. نسخه جدید تلگرام دارای پخش کننده جدیدی است که پیام های صوتی را با نمایش امواج صوتی پخش میکند.
 • در نسخه جدید تلگرام، تغییراتی نیز در چت ایجاد شده است که چت محرمانه (Secret Chat) نام دارد. این ویژگی نسخه جدید تلگرام از تصاویر GID، پاسخ، عنوان و ... پشتیبانی میکند. چت محرمانه همچنین به شما کاربران این امکان را میدهد تا قبل از ارسال استیکر پیش نمایشی از آن را مشاهده کرده و سپس ارسال کنید.
 • ویرایشگر تصاویر نیز ویژگی دیگری است که در نسخه جدید تلگرام برای شما کاربران اضافه شده است. این ویژگی که Photo Editor نام دارد به شما این امکان را میدهد تا قبل از ارسال عکس آن را ویرایش نمایید.
 • اما مهمترین ویپگی در نسخه جدید تلگرام رهایی از کانال های تبلیغاتی است. در نسخه جدید تلگرام میتوانید از طریق تنظیمات خصوصی سازی، تنظیم کنید که چه کسانی قادر هستند شما را در گروه و یا کانالی دعوت کنند. از این طریق میتوانید از کانال های تبلیغاتی رهایی یابید. برای همین پیشنهاد میکنیم اگر کانال های تلگرام شما را خسته کرده است با دانلود نسخه جدید تلگرام این مشکل را حل کنید.

ارسال تصاویر به صورت آلبوم

 1. ارسال تصاویر و یا ویدیوهایی که قراراست بصورت گروهی ارسال شود ، در یک آلبوم دسته بندی می‌شوند که باعث کاهش بهم ریختگی می شود. همچنین مخاطب بجای دریافت 10 نوتیفیکیشن، تنها 1 نوتیفیکیشن دریافت خواهد کرد
 2. تعداد تصاویر یا ویودیو در هر آلبوم حداکثر 10 عدد می باشد.

ترتیب ارسال تصاویر

 1. کنترل ترتیب تصاویر ارسالی

هنگامی که در گالری تصاویر را انتخاب می‌کنید، به‌جای تیک سبز، یک شماره بر روی آنها نشان داده می‌شود. با استفاده از این ویژگی کاربر می‌تواند قبل و بعد از ارسال تصاویر، ترتیب آنها را چک کند.

نمایش متفاوت تصاویر گروهی و پروفایل

 1. هنگامی که تصاویر یک آلبوم را مشاهده می‌کنید، دیگر تصاویر همان آالبوم هم در زیر تصویر به‌صورت ردیفی و کوچک قابل مشاهده هستند.
 2. تصاویر پروفایل مخاطبین هم به‌همین شکل نمایش داده می‌شوند.

پیام‌های ذخیره شده

 1. اضافه شدن گزینه saved massages . (جهت فوروارد کردن تمامی پیام های مهم و شخصی)
 2.  
 • نگهداری پیام های مهم و شخصی در فضای کلود شخصی خود.
 1. در کنار هر پیام گزینه " Go to " وجود دارد که با انتخاب آن شما به مبداء پیام هدایت می شوید.
 2. وجود گزینه پیام های ذخیره شده در بالای صفحه پیام ها در هر لحظه (به همین دلیل ذخیره پیام های مورد علاقه نسبت به گذشته آسان تر شده است).

بهبود سیستم جستجو

 1. آسانتر شدن جستجوی کانال‌های عمومی، گروه‌ها و ربات‌ها نسبت به گذشته.
 2. در نسخه جدید امکان جستجو بر اساس عنوان‌ امکان‌پذیر شده است.

برای دانلود نسخه جدید تلگرام میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Telgram iOS

Telgram Android

نظر خود را وارد نمایید