0

چگونه ویدیوهای اینستاگرام را دانلود کنیم؟

چگونه ویدیوهای اینستاگرام را دانلود کنیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از ویدیویی در اینستاگرام خوشتان آمده باشد و بخواهید آن را در موبایل خود ذخیره کنید. برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام در موبایل های اندرویدی، دو روش وجود دارد:

الف) ویدیو بعد از بازبینی شما به صورت خودکار دانلود میشود، تنها کافیست مکان ذخیره آنها را بیابید. برای انجام این کار باید ویدیوی مورد نظر خود را یک بار نگاه کنید. سپس مراحل زیر را دنبال کنید :

  1. وارد بخش File Manager گوشی شوید.
  2. به بخش Android>Data>Com.Instagram.Android>Cache>Videos بروید.
  3. تمام ویدیوهای که در اینستاگرام مشاهده کرده اید را در این بخش خواهید داشت.

نکته :

  • توجه داشته باشید که اگر ویدیو را به صورت کامل میخواهید آن را باید کامل نگاه کنید.
  • اگر گوشی شما بخش فایل منیجر را به صورت پیش فرض نداشته باشد میتوانید از یک نرم افزار مانند Asus File Manager استفاده کنید.
  • اگر میخواهید فرمت ویدیو را تغییر دهید تنها کافیست پسوند آن را از .clean به .mp4 تغییر دهید.
  • تمام این ویدیوها به صورت موقت در فایل منیجر قرار دارند، بنابراین اگر قصد نگه داشتن ویدیویی را دارید باید آن را به پوشه ای دیگر انتقال دهید.

ب) استفاده از نرم افزار برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام یکی دیگر از روشهای ذخیره است. در این روش میتوانید بدون نیاز به تماشای قبلی ویدیو از برنامه هایی مانند Video Downloader for Instagram استفاده کنید. روش استفاده از آن به شرح زیر است:

  1. در اپلیکیشن اینستاگرام ویدیوی مورد نظر خود را باز کنید و منو (سه نقطه در قسمت بالا سمت راست) را لمس کنید.
  2. گزینه Copy Link را انتخاب نمایید.
  3. حالا کافیست برنامه را باز کرده و لینک کپی شده را Past نمایید. که در این صورت ویدیو دانلود می شود و در گالری گوشی شما ذخیره خواهد شد.
نظر خود را وارد نمایید