0

5 بازی مشترک اندروید و آیفون

5 بازی مشترک اندروید و آیفون که بیشترین نصب را داشته اند!

انسان به صورت ذاتی و فطری، به دنبال بازی کردن و سرگرم شدن است و به نظر می آید که در هر بخش از زندگی خود بر روی این کره ی خاکی، بالاخره توانسته تا برای خود اسباب سرگرمی جور کند! مثلا همین الان هم تنها کافی است که یک بازی آنلاین بر روی گوشی خود نصب کنید و به راحتی و تنها به وسیله ی موبایل و اتصال به اینترنت، به تنهایی و یا به اتفاق چندین نفر دیگر در هر کجای دنیا، بازی هیجان انگیزی را انجام دهید. همه ی بازی ها مخصوصا از نوع آنلاین بسیار جذاب اند اما این که بازی های مشترک اندروید و ios را به اتفاق یکدیگر پوشش بدهند خود نیز موضوع بازی کردن را برای صاحبین موبایل ها و تبلت ها، هیجان انگیز تر می کند.

5 بازی مشترک اندروید و آیفون زیاد هستند اما برخی از آن ها از شهرت هیجانی برخوردارند و محبوبیت بسیار زیادی دارند.

پیشنهاد می‌ کنیم که اگر اهل بازی های آنلاین هستید و یا دوست دارید سرگرمی‌ کم هزینه و همیشه در دسترسی داشته باشید، این مطلب در مجله ی دلتوس را با دقت بخوانید زیرا امروز در این مقاله قصد داریم‌ تا 5 بازی مشترک اندروید و آیفون را به شما معرفی نماییم پس، با ما تا به انتهای این مطلب همراه باشید.

براول استارز (Brawl Stars)

خیلی ها از بازی آنلاین Brawl Stars به عنوان بازی شدیدا اعتیاد آور ولی در عین حال ساده نام می برند که البته توانسته است از زمان لانچ شدن در بازار تا به الان، سود دهی خوبی هم برای شرکت سوپر سل که یکی ازمجموعه های بزرگ سازنده ی بازی های آنلاین است، به بار بیاورد. این بازی مشترک اندروید و ios در سال ۲۰۱۷ وارد عرصه ی بازی های موبایلی والبته پابجی ها شد و خط داستانی آن بر اساس بازی مبارزان و یا به اصطلاح، براولرها است که هر کدام از آن ها، دارای ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود هستند که همین ویژگی به ظاهر کوچک، باعث به وجود آمدن جذابیت زیاد این‌ بازی است.

نقشه‌ های بازی براول استارز، روزانه تغییر می‌ کنند و افراد باید هر روز انتظار یک برنامه ی بازی با ظاهری متفاوت را داشته باشند. از نظر گرافیک بصری نیز سازندگان این بازی سعی کرده اند که فضایی فانتزی و با رنگ‌بندی‌ های شاد را در کلاس جهانی به نمایش بگذارند. یکی از برتری های براول استارز این است که بر عکس دیگر بازی های موبایلی و آنلاین که خط روایی مشخصی دارند و محتوایی ثابت را در اختیار مخاطب می گذارند، این بازی دارای رقابت هایی مختلف و متنوع است که حتی سخت گیر ترین مخاطبان را به خود جذب می کند.

کلش رویال (Clash Royal)

این بازی هم یکی از آثار موفق لانچ شده ی استودیو سوپر سل است که ازهمان زمان عرضه، توانست میزان نصب فعال بسیار بالایی را در بین بازی های مشترک‌ اندروید و ios به دست آورد و همین باعث شهرت بسیار زیاد این برنامه شد. به نظر کارشناسان، این بازی به قدری سرگرم کننده و جذاب است که با دانلود آن، ساعت‌ ها کاربران را در خود غرق خواهد کرد و آن ها زمان زیادی را صرف بازی کردن خواهند کرد.

ریِل ریسینگ (Real Racing 3)

تقریبا امکان ندارد که در بین بازی های آنلاین مشترک اندروید و ios حداقل یک بازی ‌اتومبیل رانی نباشد! بازی Real Racing 3 در نسخه ی موبایلی خود، جزء آن دسته از بازی‌ هایی است که در زمینه‌ های زیادی تواتسته تا برای خود شهرتی دست و پا کند.

بازی Real Racing 3 در واقع بازی  شبیه ساز رانندگی است که از نظرمکانیزم‌ های رانندگی بسیار  واقع گرایانه طراحی شده است. اگر راننده باشید و این بازی را نصب کرده باشید، حتما متوجه شده اید که سیستم کنترل اتومبیل بازی به هیچ‌ وجهی شما را اذیت نخواهد کرد.

البته گرافیک این بازی بسیار عالی است و خالقین خود را در دنیای صنعت بازی ها تبدیل به صاحب سبک کرده است.

بازی ریل ریسینگ ۳ در دسته ی بازی‌ های اتومبیل رانی به این‌ صورت است که شما بازیکنان مختلفی را در سراسر دنیا در این بازی ملاقات خواهید کردکه که رکورد خاصی را به نام خود ثبت کرده‌ اند و حال شما باید رکورد آن‌ ها را بشکنید و به نام خود ثبت کنید.

کلش آو کلنز (Clash of Clans)

یکی ‌از معروف ترین ها در بازی های مشترک اندرود و ios قطعا بازی کلش آو کلنز است که قطعا بیشتر شما خوانندگان گرامی این مقاله در مجله ی دلتوس، شاید حداقل برای یک بار هم که شده آن را بازی کرده اید. بازی Clash of Clans یک بازی مبتنی بر برنامه ریزی های استراتژی است که درجریان این بازی که حتی می توانید سالیان سال برای آن وقت بگذارید، باید پایگاه‌ دشمنان خود را از بین ببرید. البته ناگفته نماند که در این بازی، شما هم دشمن دیگران محسوب خواهید شد مگر این ‌که در کلونی آنان عضو باشید و در یک‌ تیم‌ بازی کنید.

برای این  که به پایگاه دشمن برسید، ۱ سری برج بر سر راه شما قرار دارندکه برای نابودی آن‌ ها و همچنین دفاع از برج و قلعه خود باید از استراتژی مناسب استفاده کنید.

قبل از بازی هم می‌ توانید تا میز کارت خود را چیده و کارت‌ های مورد نظر خود را ارتقا دهید تا در طول مبارزه با کلونی های دیگر، قدرت بیشتری داشتهباشید. توجه داشته باشید که هر میزان که کارت شما قوی‌ تر و با ارزش‌ تر باشد، انرژی مصرفی آن بیشتر می شود. یکی از ترفندهای مهم برای موفقیت در کلش آو کلنز این است که در زمان درست از منابع و کارهایتان استفاده کنید.

وِین گلوری (Vainglory)

بازی Vainglory در واقع نماینده ای از بازی هایی است که Moba آن ها را ابتدا به صورت انحصاری تنها برای نسخه های موبایلی طراحی و ارائه میکرد اما در نهایت پس از پیشرفت دنیای موبایل ها و افزایش طرفداران روز افزون این سیستم، نسخه ی موبایلی وین گلوری به صورت مشترک هم برای اندروید و هم برای آی او اس به بازار عرضه شد.

از نقاط قوت این بازی، طراحی شخصیت‌ ها و پرداخت دقیق سازندگان بازی به جزئیات‌ آن ها بود که نشانگر دید ویژه ی تیم سازنده ی بازی بود.

همچنین Game Play بودن این بازی در کنار حالت ۳ به ۳ بازی، از فرم ۵ به ۵ که تداعی گر بازی‌ League of Legends است نیز، باعث افزایش جذابیت این بازی شده است.

بازی وین گلوری به این‌ صورت است که یک شخص با قهرمان خود وارد جنگل می‌ شود و در ادامه ۴ قهرمان دیگر در مسیرهای مختلف در سر راه او قرارمی‌ گیرند.

در این مطلب، ۵ تا از بهترین بازی های مشترک اندروید و ios را که بیشترین آمار نصب را داشته اند، برای شما معرفی کردیم. امیدواریم این مقاله استفاده نمایید و با نصب این بازی ها، اوقات خوب و خوشی را داشته باشید.

شما طرفدار کدام یک‌ از بازی ها هستید؟

لطفا نظر و یا پیشنهادتان را دراین زمینه با ما و دیگر خوانندگان دلتوس در میان بگذارید.

نظر خود را وارد نمایید